Спеціальні потреби

Трамп та Конгрес близькі до узгодження пакету заходів з підтримки економіки, - Мнучин


Міністр фінансів США Стівен Мнучин, 13 березня 2020 року
Міністр фінансів США Стівен Мнучин, 13 березня 2020 року

Допомога з виплатою боргів за навчання, підтримка авіаліній, туристичної галузі та малого бізнесу – ось лише кілька з 50 пунктів можливих заходів економічної допомоги, які розглядатиме президент США Дональд Трамп. Про це заявив міністр фінансів США Стівен Мнучин в коментарі CNBC.

Білий дім та Конгрес близькі до узгодження пакету заходів зі стимулювання економіки, що постраждала через поширення коронавірусу COVID-19, підкреслив Мнучин.

"Вважаю, що ми дуже близькі до цього, - наголосив він. – Президент повністю підтримує це і це буде результат зусиль всього уряду; ми будемо співпрацювати з Палатою представників та Сенатом США".

За оцінками міністра криза буде короткочасною і вже наприкінці року варто очікувати пожвавлення економічної діяльності. "Це не фінансова криза, коли люди не знають, коли це закінчиться… До кінця року, очікуємо великого пожвавлення економічної діяльності", - наголосив він.

"Це - короткострокове питання. Це може тривати пару місяців, але ми пройдемо це і еконмоіка буде потужною як ніколи", - сказав міністр виступаючи перед пресою біля Білого дому.

Мнучин назвав падіння фондових ринків значною нагодою для довгострокових інвесторів.

"Я дивлюсь на людей, які купили акції після краху 1987 року, тих, хто купив акції після фінансової кризи. Для довгострокових інвесторів - це чудова інвестиційна нагода", - заявив він.

Дивіться також: ​Трамп заборонив авіасполучення з Європою: На кого це поширюється та які ще кроки запроваджуються на державному рівні. Відео

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG