Спеціальні потреби

Американці звинувачують iPhone у запізненнях на роботу


Багато американців, які запізнилися у перші дні Нового року на роботу, сміливо можуть перекладати вину за спізнення на свій iPhone. Популярний серед молоді та у бізнес середовищі пристрій, який став звичним елементом їх життя, цього разу їх підвів. Збій у програмному забезпечені вимкнув налаштування будильника на усіх iPhone-4 і дозволив його користувачам поспати довше ніж звичайно.

Експерт з технологій Бекі Ворлі каже, що корпорації Еппл пощастило, адже проблема трапилася на вихідних:

«Якщо б це сталося скажімо вранці у понеділок – це міг би бути Армагедон запізнень».

Дослідження показують, що половина користувачів смартфонів покладаються на свої телефони як на основний і часто єдиний у домі будильник. Як наприклад, Боз Своп, яка одразу понесла свій iPhone-4 в сервіс-цент Еппл на ремонт:

«Усі мають сьогодні цю проблему. Навіть деякі працівники магазину Еппл, запізнились на роботу».

У компанії Еппл пообіцяли виправити все негайно, то ж користувачі вже не змогли у понеділок виправдати своє запізнення на роботу, несправностями їх телефону.

Новорічний збій програмного забезпечення iPhone-4, нагадав усім страх комп’ютерного колапсу у 2000-му році. Тоді нічого страшного не сталося. Як, втім, нічого особливо страшного не сталося для більшості людей і цього року. Лише зайвий раз нагадало – мабуть не варто покладатися в усьому на якийсь один, навіть найбільш досконалий пристрій.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG