Спеціальні потреби

Губернатор Техасу лідирує серед кандидатів-республіканців на посаду президента США


Вже через два тижні після того як він оголосив про участь у президентській кампанії, Рік Перрі став провідним республіканським кандидатом. Губернатор Техасу ще навіть не до кінця облаштував офіс своєї виборчої кампанії, а багато експертів вже розглядають його як найбільш перспективного кандидата від республіканців.

Лише за кілька тижнів після початку виборчої кампанії Перрі є лідером опитувань громадської думки. Наприклад, згідно з опитуванням проведеним каналом CNN, Перрі випереджає Міта Ромні на 14%, а Мішель Бакмен – на 20%.

Навіть, якщо припустити, що надзвичайно популярна Сара Пейлін прийме рішення про участь в кампанії, Перрі все одно матиме найкращі шанси на перемогу. Нещодавно губернатор Техасу розповів про свої пріоритети у зовнішній політиці:

«Ми маємо наносити удар по наших ворогах, де б вони не були, ще до того, як вони зашкодять нам».

Перрі не має значного досвіду в зовнішній політиці. Втім його радниками виступають колишній міністр оборони Дональд Рамсфельд та інші ветерани Адміністрації президента Буша.

До цих пір популярність Перрі серед республіканців базується на економічному успіху Техасу під його керівництвом. Основне з його досягнень – створення нових робочих місць. Консерваторів з руху чаювання також приваблює його риторика щодо державних пенсій:

«Державна пенсія не стане в нагоді моєму 27-річному сину. Це облудна схема. Нам треба щось зробити з нею, щоб вона не довела економіку до банкрутства», – Рік Перрі.

У соціальних питаннях він дотримується консервативних поглядів. До участі Ріка Перрі у виборчих перегонах, очевидним фаворитом виборців був Міт Ромні. Поки що Ромні критикує виключно президента Барака Обаму:

«Ваше президентство принесло борги, падіння економіки та пониження кредитного рейтингу країни. Пане президенте, в країні 25 мільйонів безробітних!»

Утім, немає сумнів, що у той час як боротьба за позицію лідера серед республіканців набирає обертів, Міт Ромні та інші претенденти знайдуть за що критикувати губернатора штату Техас.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG