Спеціальні потреби

У схваленій Сенатом версії бюджету Пентагону на 2017 - $500 млн для оборони України


У ньому передбачено близько 602 мільярдів доларів на військові витрати

Сенат Конгресу США схвалив у вівторок законопроект, який визначає бюджет Пентагону на 2017 рік. Закопроект передбачає на наступний фіскальний рік близько 602 мільярдів доларів на війни та оборону. Очікується, що президент накладе на законопроект своє вето.

У тексті документа передбачена фінансова підтримка на оборонні потреби України в розмірі до $500 млн. "Для надання допомоги й підтримки, описаної в пункті (а) для уряду України можуть бути використані $250 млн". При цьому вказується на можливість додаткового використання $250 млн за окремим рішенням міністра оборони та за узгодженням з главою Державного департаменту США.

Законопроект схвалено Сенатом через кілька днів після смертельної стрілянини в Орландо, яку ФБР розслідує як акт тероризму. Напередодні голосування лідер більшості в Сенаті Мітч Макконнелл заявив, що зусилля адміністрації подолати ІДІЛ є недостатніми та назвав законопроект про оборону «інструментом боротьби».

«Наша країна у стані війни, ми опинилися під нападом. Ми повинні вдатися до певних кроків, щоб захистити нашу країну». Сенат схвалив законопроект 85 голосами проти 13. Раніше свою версію закону ухвалила Палата представників.

Скоординована версія законопроекту Про оборонний бюджет повинна бути подана на підпис президента Обами вже до 30 вересня 2016 року.

Дивіться також: Після повернення із США від Гройсмана чекатимуть результату - екс-посол США в Україні

Після повернення із США від Гройсмана чекатимуть результату - екс-посол США в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG