Спеціальні потреби

Безпекова співпраця Заходу у допомозі Україні є “ключовим моментом в історії” і матиме довгострокові наслідки - Пентагон


Американська допомога Україні
Американська допомога Україні

Безпекова співпраця США із союзниками та партнерами у допомозі Україні є “ключовим моментом в історії співпраці” і матиме довгострокові наслідки. Про це напередодні говорили у Пентагоні під час Конференції з безпекової співпраці у Вашингтоні.

“Тепер ми знаємо з якою швидкістю, у плані тижнів або днів, ми можемо передати смертоносну і значущу підтримку в руки союзних сил, що беруть участь у гарячій війні. Тепер ми знаємо масштаби, в яких ми можемо забезпечувати союзні сили ресурсами воєнного часу. Тепер ми знаємо кількість, за допомогою якої наша неперевершена мережа може бути розширена для підтримки тих, хто потребує, це 50 країн-партнерів, і їхня кількість зростає”, - заявив директор Агентства із співробітництва в галузі оборони та безпеки (DSCA) Джеймс Гарш.

“Крім того, що це ключовий момент, наслідки американської допомоги Україні будуть далекосяжними”, - додав він.

За словами посадовців Пентагону, крім підкримки України, американська військова допомога Україні має також стримуючий ефект для деяких інших держав.

“Неважко уявити, що деякі країни переглянуть потенційні майбутні акти агресії, виходячи з масштабів міжнародної підтримки України, [яка] здійснюється завдяки зусиллям США із безпекової співпраці”, - сказав представник Пентагону.

Герш наголосив на важливості безпекової співпраці з такими союзниками як Австралія, Південна Корея та Японія, через зростання загроз з боку Китаю.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG