Спеціальні потреби

Уряд США скорочує витрати на оборону


Міністр оборони США Леон Панетта
Міністр оборони США Леон Панетта

Цього тижня Міністерство оборони США розпочне обговорення військового бюджету, який, за попередніми прогнозами, буде скорочено не лише у 2013-му році, але й упродовж наступного десятиліття.

У четвер міністр оборони Леон Панетта виступить з доповіддю про новий проект бюджету, який має бути представлений на розгляд Конгресу до середини лютого.

Раніше цього місяця президент Обама розповів про новий стратегічний план, згідно з яким оборонні витрати протягом наступних 10 років планується скоротити майже на 500 мільярдів доларів.

За прогнозами ЗМІ, Пентагон розпочне скорочення із 6 мільярдів, що становить 1% базового бюджету на поточний фіскальний рік, схваленого Конгресом у грудні минулого року.

Подальші заходи економії будуть прийняті в наступні роки за рахунок скорочення чисельності військ, відтермінування або згортання проектів з будівництва нових кораблів та літаків.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG