Спеціальні потреби

Робота в Корпусі Миру позбавляє волонтерів культурних стереотипів


Ніша Скарія приїхала в Індонезію, щоби навчати і навчитися.
Ніша Скарія приїхала в Індонезію, щоби навчати і навчитися.

У той час, як Корпус Миру США відзначає своє п’ятдесятиліття, більше восьми тисяч його волонтерів, які добровільно служать людям в країнах що розвиваються, й досі притримуються правил, встановлених ще на початку заснування організації. Саме ці правила служінню громаді повністю змінюють ставлення до життя багатьох волонтерів. Так в Індонезійській Джакарті добровольці працюють у найновітнішій програмі Корпусу Миру.

Випускник коледжу штату Техас Ніша Скарія приїхала в Індонезію, щоби навчати і… самій навчитися.

«Я все ще молода, і шукаю себе в цьому світі, намагаюся зрозуміти чим я хотіла б займатися. І це хороша нагода зосередитися на тому, що я вмію робити і чого досягла в своєму житті. Навіть зі своїм невеликим досвідом я можу багато чим допомогти», - каже дівчина.

Тревіс Блумлінг з Пенсільванії також навчає англійській мові. Він хоче зробити щось корисне.

Він вважає, що знання англійської, навіть базове, поставить дітей на щабель вище від інших, особливо коли вони шукатимуть роботу, тощо.

Робота Корпусу Миру відрізняється від інших американських допомогових програм тим, що його волонтери стають частиною суспільства, в якому працюють.

Джон Вільямс – директор Корпусу Миру в Таїланді говорить, що особисті стосунки, які вони зав’язують, є не менш важливими за технічні знання, які вони дають.

«Волонтери Корпусу Миру не приходять з великим багажем знань, але вони приходять з відкритим серцем», - розповідає Джон.

І в обмін за роботу Корпусу Миру, США отримують більше розуміння світу, який знаходиться по той бік кордону.

Ніша Скарія думала що в Індонезії, яка є країною з найбільшою кількістю мусульман в світі, вона побачить стриманішу культуру.

Натомість, вона зустріла щирих та привітних людей, що одразу прийняли її за свою.
привітним, вони відразу прийняли мене за свою.

Родина Тревіса Блумлінга переживала через те, що він працюватиме в країні, де радикальні ісламісти вчиняють теракти проти американців.

Сам він знав, що буде в безпеці, але очікував побачити скептичне ставлення чи навіть невдоволення його присутністю з боку місцевих лідерів.

Тепер Тревіс визнає, що помилявся.

«Вони запросили мене в свій дім, я був на їх мусульманських зібраннях. Я постив разом з ними і навіть ходив у мечеть», - каже він.

В Східній Азії волонтери Корпусу Миру крім Індонезії працюють також в Китаї, Таїланді, Камбоджі, Монголії та Філіппінах.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG