Спеціальні потреби

Український агросектор готовий виступити гарантом продовольчої безпеки Туреччини


Україна готова збільшити поставки аграрної продукції до Туреччини, якщо Російська Федерація припинить постачати цій країні зернові.

Україна готова збільшити поставки аграрної продукції до Туреччини, якщо Російська Федерація припинить постачати цій країні зернові.

Про такі можливості в інтерв’ю «Голосу Америки» розповів міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

За його словами, українські аграрії здатні задовольнити потреби Анкари у зерні, кукурудзи, олії та іншій продукції.

«Україна зараз є постачальником продукції в 190 країн світу. Ми зараз годуємо 140 мільйонів людей на планеті, крім самих себе, і виробляємо майже втричі більше, ніж споживаємо.

«Тому ми є суттєвим гравцем, ми є третім експортером у світі. Перший – Сполучені Штати, другий – Євросоюз, ми - треті. Тому коли у Туреччини виникла проблема з постачанням, наприклад, зерна або, наприклад, ячменю, чи кукурудзи, чи інших продуктів харчування – яйце, молоко, курятина, – ми з радістю готові компенсувати будь-яких зовнішніх постачальників, які перестали постачати ту чи іншу продукцію.

Наша продукція є конкурентною, здоровою і має всі необхідні якісні властивості для турецького ринку
Олексій Павленко

«Тому що наша продукція є конкурентною, вона є здоровою і вона має всі необхідні якісні властивості для турецького ринку. Наші пропозиції є. Ми запросили представників і бізнесу, і посольства провести, якщо така необхідність є, перемовини. Дамо всі можливості, щоб наші українські компанії постачали дану продукцію на турецький ринок», - заявив в інтерв’ю «Голосу Америки» міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Дивіться також: Україна зараз має шанс у газовій війні з Росією - експерт

Україна зараз має шанс у газовій війні з Росією - експерт. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:02 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG