Спеціальні потреби

Екс-губернатор Аляски Сара Пейлін - зірка телешоу


Екс-губернатор Аляски Сара Пейлін - зірка телешоу
Екс-губернатор Аляски Сара Пейлін - зірка телешоу

Республіканці перемогли на виборах до Конгресу у листопаді певною мірою завдяки своїй новій зірці – колишньому губернатору Аляски Сарі Пейлін. Маловідома жінка опинилась на загальнонаціональній політичній арені, коли стала кандидатом на посаду віце-президента від Республіканської партії на виборах 2008-го року. Хоча їй не судилося стати віце-президентом, Пейлін безперечно стала зіркою, і не лише політики. Відтепер на телеканалі TLC бажаючі можуть раз на тиждень заглянути у життя родини Пейлін та разом з нею ознайомитися з чудовою природою Аляски.

Щотижня, протягом години Сара Пейлін знайомить глядачів з природою Аляски, яка надихнула не одне гасло, яким Сара користується під час політичної агітації – вона порівнює жінку, матір з ведмедицею гризлі, яка готова зробити все заради своєї дитини.

Глядач також має можливість дізнатися про приватне життя подружжя Пейлін та їх п’яти дітей. Наприклад, дев’ятирічна Пайпер часом називає Сару по імені, а не мамою.

Після того як старша донька Сари завагітніла у 17 років, хлопцям заборонено доступ до кімнат доньки Пейлін. Найбільші прихильники Сари Пейлін прагнуть бачити її кандидатом на наступних президентських виборах. Сама Пейлін старанно уникає відповіді на питання про свої майбутні політичні плани. А експерт Кокі Робертс зазначає:

«Їй потрібно визначитися, чи вона хоче бути зіркою та йти цим шляхом, чи хоче обрати політичну кар’єру. Я думаю, на даному етапі вона ще не вирішила, і ця телепрограма спосіб тримати обидва шляхи відкритими».

А ще й можливість заробити. Кажуть, що за кожну з восьми серій програми, Сара отримала 250 тисяч доларів. Не зважаючи на дебют шоу, Пейлін не залишає політику. На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук вона опублікувала поради щойно обраним конгресменам-республіканцям, за яких активно агітувала під час передвиборчої кампанії. Пейлін також готує до друку вже другу книгу, її перша проба пера вийшла у світ наприкінці минулого року і мала шалений успіх серед її прихильників. При цьому Сара запевняє, що залишається звичайною американкою. Пейлін також називає себе «великим серцем Аляски». І поки що не зрозуміло, чи має це серце великі політичні амбіції на іншому кінці країни – у Вашингтоні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG