Спеціальні потреби

Суперницькі палестинські фракції домовилися про створення перехідного уряду


Президент Палестинської автономії Махмуд Аббас (праворуч) і прем’єр-міністр уряду «Гамас» Ісмаїл Ганія.
Президент Палестинської автономії Махмуд Аббас (праворуч) і прем’єр-міністр уряду «Гамас» Ісмаїл Ганія.

Супереницькі палестинські рухи «Фатх» і «Гамас» дійшли згоди щодо сформування єдиного перехідного уряду і плану проведення загальних виборів.

Про це повідомили єгипетські та палестинські офіційні особи у середу в Каїрі на завершення переговорів, які проходили за посередництва Єгипту.

Агентство Associated Press повідомляє, що план передбачає проведення президентських та парламентських виборів через рік часу.

Очолений президентом Махмудом Аббасом рух «Фатх» і «Гамас» розійшлися у 2007 році коли гамасівці витіснили сили «Фатх» із сектора Гази. Газою нині керують бойовики «Гамасу». Проте примирення між сторонами вважається критично важливим фактором, необхідним для створення Палестинської держави.

У березні, тисячі палестинців вийшли на вулиці Західного берега і сектора Гази, закликаючи конкуруючі палестинські уряди до примирення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG