Спеціальні потреби

Фракція ГАМАС дотримуватиметься перемир’я з Ізраїлем


Прем’єр-міністр уряду ГАМАС Ісмаїл Ганія (ліворуч) і палестинський президент Махмуд Аббас
Прем’єр-міністр уряду ГАМАС Ісмаїл Ганія (ліворуч) і палестинський президент Махмуд Аббас

Палестинське екстремістське угруповання ГАМАС каже, що після підписання ним домовленості про примирення з рухом ФАТХ, воно дотримуватиметься неофіційної угоди про перемир’я з Ізраїлем.

За офіційними повідомленнями, у середу палестинський президент Махмуд Аббас і політичний лідер угруповання ГАМАС Халед Мешаал візьмуть участь у церемонії підписання домовленості, якою буде покладено край поділу, який призвів до існування двох палестинських урядів, одного на Західному березі, іншого в секторі Газа.

Група менших палестинських фракцій підписала домовленість про національну єдність у вівторок у Каїрі.

Домовленість передбачає створення перехідного уряду і проведення, до року часу, президентських і парламентських виборів.

Домовленість піддав гострій критиці прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу. У вівторок він закликав Аббаса анулювати домовленість і «вибрати шлях до миру з Ізраїлем».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG