Спеціальні потреби

Від середи в Карачі загинуло щонайменше 39 людей


Похорон чергової жертви насильства в Карачі
Похорон чергової жертви насильства в Карачі

Пакистанські органи влади повідомили, що протягом двох днів політично мотивованого насильства і бандитських сутичок у місті Карачі загинуло щонайменше 39 людей. У тому південному місті продовжується тривожна тенденція дедалі більшого насильства.

Начальник поліції Сауд Мірза заявив, що в середу загинуло 17 людей, а в четвер 22 людей. Однією із жертв був колишній законодавець з правлячої Пакистанської народної партії. Офіційні особи кажуть, що на деяких жертвах залишилися сліди тортур.

Органи влади кажуть, що відповідальність за започаткування останньої хвилі насильства несуть кримінальні банди. Насильство спалахнуло в районі Карачі, який є опорним пунктом Пакистанської народної партії і місцем, де ведуть діяльність кримінальні банди.

Правозахисники кажуть, що цього року в Карачі вже загинуло понад 800 людей, з цього числа понад 200 лише минулого місяця.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG