Спеціальні потреби

У пакистанському місті Карачі стався новий спалах насильства


Міністр внутрішніх справ Пакистану Рехман Малік

У результаті хвилі насильства у пакистанському місті Карачі від понеділка там загинула щонайменше 31 особа. Міністр внутрішніх справ Рехман Малік заявив, що уряд вдасться «до всіх можливих заходів для відновлення спокою».

Органи влади кажуть, що у вівторок у Карачі загинуло 11 людей, а день раніше – двадцять. Місто Карачі відоме з довгої історії етнічного, релігійного і політичного насильства з боку озброєних банд, пов’язаних, як гадають, з головними політичними партіями Пакистану.

Офіційні особи кажуть, що минулого місяця в результаті хвилі насильства там загинуло понад 200 людей.

Міністр внутрішніх справ Малік сказав у вівторок, що уряду вже надоїли вбивства і він вдасться до жорстких дій для їх припинення. Пакистанські органи влади збільшили кількість сил безпеки в Карачі, але хвиля насильства продовжується.

Тимчасом у північно-західному прикордонному районі армійська машина із солдатами наскочила на міну. Двоє солдатів загинуло. Офіційні особи повідомили, що інцидент стався в племінному районі Південний Вазиристан, що межує з Афганістаном. Південний Вазиристан є опорним пунктом ісламістських бойовиків, часто пов’язаних з терористичною мережею аль-Кайда.

XS
SM
MD
LG