Спеціальні потреби

Від ракетних атак у Пакистані загинуло 38 екстремістів


Американський безпілотний літак
Американський безпілотний літак

Пакистанські офіційні особи повідомили, що протягом останніх двох днів у результаті атак з американських безпілотних літаків у північно-західному районі Пакистану загинуло щонайменше 38 екстремістів.

Атаки були скеровані проти трьох імовірних об’єктів екстремістів у понеділок і вівторок вранці в племінних районах Північний і Південний Вазиристан, які межують з Афганістаном. Як вважається, екстремісти мають схованки на території Пакистану, з яких здійснюють атаки проти натовських військ в Афганістані.

Сполучені Штати чинять тиск на Пакистан, щоб він вів операції проти Талібану та пов’язаних з мережею аль-Кайда екстремістів у Північному Вазиристані. Проте Ісламабад ставить опір, кажучи, що він насамперед мусить консолідувати військові здобутки в інших районах країни.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG