Спеціальні потреби

Пакистанські війська вбили 40 екстремістів у племінному районі країни


Пакистанські солдати в племінному районі Мохманд

Представники пакистанських збройних сил повідомили, що протягом останніх кількох днів сили безпеки країни вбили щонайменше 40 екстремістів. Це сталося в племінному районі, що межує з Афганістаном.

Офіційні особи сказали, що пакистанські війська розпочали наступальну операцію три дні тому після того, як вони стали об’єктом нападів з боку екстремістів у племінному районі Мохманд.

Цей район на загал закритий для журналістів та іноземців з приводу хвилі насильства, тому кількість жертв не може бути підтверджена незалежними джерелами.

Мохманд – один з кількох племінних районів у гірській прикордонній зоні між Пакистаном та Афганістаном. Номінально він перебуває під адміністрацією федерального уряду. У племінних районах Пакистану живуть переважно етнічні пуштуни, і вони вважаються опорними пунктами екстремістів Талібану і аль-Кайди.

Пакистанські війська поширили свої операції проти екстремістів на кілька племінних районів. Тимчасом американські безпілотні літаки продовжують обстріл аванпостів імовірних екстремістів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG