Спеціальні потреби

Пакистанські війська вбили 11 екстремістів


Пакистанські військовослужбовці на прикордонному пункті Чаман
Пакистанські військовослужбовці на прикордонному пункті Чаман

За повідомленням службовців уряду, пакистанські війська вбили щонайменше 11 екстремістів. Це сталося в ході сутичок з екстремістами в північно-західному племінному районі країни.

Під час сутичок у районі Мамунд у племінному районі Баджаур загинув також представник місцевого племені.

Пакистанські сили безпеки розпочали пошукову операцію в районі через день після того, як сотні екстремістів прибули з території Афганістану та атакували село у Баджаурі. В результаті атаки групи, що прибула з Афганістану, загинуло також п’ятеро цивільних.

Пакистанські сили безпеки здійснили ряд військових операцій проти бойовиків Талібану та пов’язаних з аль-Кайдою екстремістів у Баджаурі.

У південно-західному районі Пакистану члени місцевого племені на короткий час заблокували в п’ятницю постачання для військ НАТО і рух на шляху неподалік прикордонного пункту Чаман у провінції Белуджистан.

Офіційні особи кажуть, що таким способом вони протестували проти інциденту, що стався день раніше, коли афганські війська обстріляли членів племені біля кордону. Восьмеро людей отримало поранення.

Пакистанські офіційні особи запевнили членів племені, що їхні скарги будуть розглядатися на черговій зустрічі з командирами афганських і натовських військ.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG