Спеціальні потреби

Вибух замінованого автомобіля в Пакистані убив щонайменше 24 людей


Пакистанські рятувальники несуть пораненого під час вибуху у Фейсалабаді
Пакистанські рятувальники несуть пораненого під час вибуху у Фейсалабаді

Пакистанські офіційні особи повідомили, що біля бензоколонки у штаті Пенджаб вибухнув замінований автомобіль. Загинуло щонайменше 24 людей, понад 125 отримали поранення.

Відповідальність за вибух, який стався у східному місті Фейсалабад, взяло на себе угруповання Талібан.

Представник Талібану заявив, що атака була скерована проти Міжвідомчої розвідки, яка неподалік мала свої офіси, у відповідь за вбивство одного із своїх командирів у місті.

Вибуховий пристрій, закладений в автомобіль, спричинив ще більший вибух бензоколонки, що пошкодив кілька урядових будинків.

Купи цегли із зруйнованих будинків та частини металу із пошкоджених автомобілів вкрили місце інциденту, тоді як рятувальні бригади витягали з-під них жертв.

Тимчасом службовці органів безпеки у північно-західному Пакистані кажуть, що у вівторок у результаті американського повітряного удару в племінному районі Південний Вазиристан, що неподалік кордону з Афганістаном, загинуло п’ятеро імовірних екстремістів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG