Спеціальні потреби

Посольство США в Пакистані припиняє роботу


Посольство США в Пакистані припиняє роботу
Посольство США в Пакистані припиняє роботу

Влада США повідомила про закриття посольства та консульства США у Пакистані через побоювання протестів, викликаних звільненням контрактника ЦРУ, якого в Пакистані звинувачують у подвійному вбивстві.

У четвер посольства США в Ісламабаді оприлюднило заяву, в якій зазначено, що дане рішення прийнято з міркувань безпеки з огляду на можливість нових демонстрацій у п’ятницю.

Закриття розглядаються як превентивний захід. Зазвичай до вечора п’ятниці, коли закінчуються молитви у мечетях, вулиці пакистанських міст напівпорожні. Це може дозволити релігійним групам зібрати велику кількість людей для протестних заходів.

У деяких містах Пакистану – Мультані, Пешеварі, Лагорі, Ісламабаді – вже відбулися окремі демонстрації протесту проти звільнення у середу контрактника ЦРУ Реймонда Дейвіса.

У Пакистані Дейвіса пред’явили звинувачення у вбивстві двох пакистанців у північно-східному місті Лагор, 27-го січня. Дейвіс заявив, що діяв з метою самооборони. Пізніше американський уряд заявив, що Дейвіс користується дипломатичним імунітетом.

Представники влади Пакистану заявили, що родичі убитих пакистанців погодились відмовити від обвинувачень проти Дейвіса в обмін на фінансову компенсацію.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG