Спеціальні потреби

Пакистанці протестують проти винагороди за інформацію про духівника


Протест у пакистанському місті Музаффарабад
Протест у пакистанському місті Музаффарабад

У Пакистані відбулися мітинги, учасники яких осуджували Сполучені Штати з проводу пропозиції виплатити винагороду за інформацію, яка довела б до арешту і засудження Гафіза Мохамеда Саїда.

Саїд заснував базоване в Пакистані екстремістське угруповання Лашкаре-Тайба, яке, як вважається, у 2008 році запланувало й здійснило терористичну атаку в індійському місті Мумбай. Тоді загинуло 166 людей, у цьому числі шестеро американців. Цього тижня Сполучені Штати повідомили про винагороду на суму 10 мільйонів доларів.

Сотні ісламістських активістів демонстрували в столиці Пакистану Ісламабаді та в північно-західному місті Пешавар.

Члени альянсу правого напрямку і релігійних та екстремістських груп, відомого як Рада оборони Пакистану, протестували також у містах Лахор і Музаффарабад, вигукуючи антиамериканські гасла і висловлюючи підтримку Саїдові.

У четвер прем’єр-міністр Юсуф Раза Гілані піддав критиці рішення США встановити винагороду за інформацію про Саїда, який веде відкриту діяльність у Пакистані, виступає у телевізійних програмах і на мітингах, на яких піддає критиці Сполучені Штати.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG