Спеціальні потреби

Поліція заперечує повідомлення про звільнення викраденого в Пакистані американця


Викрадений у Пакистані американстький громадянин Воррен Вайнстайн
Викрадений у Пакистані американстький громадянин Воррен Вайнстайн

Пакистанські офіційні особи заперечують повідомлення про звільнення американського громадянина, якого було викрадено у східнопакистанському місті Лахор. Начальник поліції у Лахорі Ахмед Раза Тагір заявив репортерам у четвер, що експерт з питань розвитку Воррен Вайнстайн був звільнений у місті Хушаб у провінції Пенджаб.

Однак пізніше Тагір сказав, що Вайнстайна таки не було звільнено. Посольство США у Пакистані також заявило, що воно не має інформації про його звільнення.

Американця, якому 70 років, було викрадено з його дому 13 серпня, коли восьмеро озброєних осіб подолали вартових, що охороняли Вайнстайна.

Поліція вже заарештувала трьох осіб, запідозрених у членстві в банді, яка викрала Вайнстайна. Органи влади оприлюднили також фоторобот особи, запідозреної у причетності до викрадення американця.

Поки що викрадачі не встановили контакту з органами влади і не висунули вимоги щодо викупу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG