Спеціальні потреби

Президент Пакистану Асіф Алі Зардарі відвідає Індію


Президент Пакистану Асіф Алі Зардарі
Президент Пакистану Асіф Алі Зардарі

Наступного тижня президент Пакистану Асіф Алі Зардарі відвідає Індію і матиме зустріч з прем’єр-міністром Манмоганом Сінгом. Це буде перший візит глави пакистанської держави до Індії з 2005 року.

Під час одноденного візиту пакистанський лідер матиме зустріч з Сінгом у Делі та, згідно з передбаченнями, відвідає святиню суфійського святого в місті Аджмер.

Цього року Пакистан повідомив про плани до кінця цього року нормалізувати торгівлю зі своїм багаторічним суперником.

У листопаді минулого року пакистанський кабінет схвалив пропозицію про надання Індії торговельний статус країни найбільшого сприяння. Цей крок усуває тарифи і дозволяє країнам торгувати як рівний з рівним.

Річний торговельний оборот між Пакистаном та Індією сягає приблизно двох мільярдів доларів. Економісти кажуть, що після скасування бар’єрів він може збільшитись утричі.

Тривалий мир між цими двома ядерними державами дуже важливий для стабільності у Південній Азії. Відносини між ними довгий час були напружені. З часу одержання незалежності від Великобританії у 1947 року між Пакистаном та Індією були три збройні конфлікти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG