Спеціальні потреби

Пакистан прийме від Індії допомогу для постраждалих від повені


Пакистан повідомив, що прийме від Індії допомогу для постраждалих від повені на п’ять мільйонів доларів як жест доброї волі у відносинах між цими багаторічними суперниками.

В п’ятницю, в інтерв’ю індійському телебаченню, міністр закордонних справ Пакистану Шах Мехмуд Куреші назвав допомогу «дуже бажаною ініціативою». А представник Міністерства закордонних справ Індії Вішну Пракаш назвав допомогу постраждалим від повені «жестом доброї волі в дусі солідарності» з народом Пакистану. Як відомо, з часу проголошення незалежності, між цими ядерними державами були три збройні конфлікти.

У результаті мусонних дощів сталися повені, які спричинили смерть до 1600 людей і від яких постраждало 20 мільйонів пакистанців. Повені охопили п’яту частину території Пакистану. Природне лихо відрізало багато сіл від навколишнього світу, знищило інфраструктуру, урожай і худобу.

Організація Об’єднаних Націй вважає, що вісьмом мільйонам людей потрібна негайна гуманітарна допомога і закликала міжнародну громаду надати 460 мільйонів доларів на цю ціль. Вже надійшло або було обіцяно приблизно 60 відсотків цієї суми.

XS
SM
MD
LG