Спеціальні потреби

Угруповання Талібан узяло на себе відповідальність за атаку в Пакистані


Після атаки на відділення поліції в Пешаварі
Після атаки на відділення поліції в Пешаварі

Угруповання Талібан взяло на себе відповідальність за самогубну атаку в північно-західному районі Пакистану, в результаті якої загинуло щонайменше шестеро службовців поліції.

Атака сталася в середу в місті Пешавар. Представники поліції кажуть, що загинуло щонайменше шестеро людей, переважно службовців поліції, і поранення отримало приблизно 30 людей. Нападник врізався замінованим автомобілем у будинок, у якому було відділення поліції. Вибух повністю знищив будинок.

Останнім часом пакистанське угруповання Талібан здійснило ряд атак, які, за його твердженням, були відплатою за вбивство цього місяця Осами бін Ладена. Терориста вбили американські спеціальні сили під час рейду в Пакистані.

Ще до атаки в середу угруповання Талібан взяло на себе відповідальність за три інші атаки, включно з атакою в понеділок на базу військово-морських сил у Карачі, в результаті якої загинуло 10 службовців безпеки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG