Спеціальні потреби

Пакистанський суд відстрочив рішення щодо затриманого американця


Антиамериканський протест в Пакистані
Антиамериканський протест в Пакистані

Пакистанський суд наступного місяця винесе рішення про те, чи затриманий службовець Державного департаменту США, якого звинувачують у вбивстві, має дипломатичний статус.

Реймонда Дейвіса звинувачують у тому, що він застрелив двох пакистанців під час імовірної спроби пограбування у місті Лахор минулого місяця. Сполучені Штати кажуть, що Дейвіс діяв у самообороні, і що він дипломат, який, відповідно до міжнародних конвенцій, повинен бути негайно звільнений.

У четвер головний суддя Верховного суду в місті Лахор взяв до уваги прохання пакистанського уряду щодо тритижневої відстрочки слухань. Суд розглядатиме статус Дейвіса 14 березня.

Посол Сполучених Штатів у Пакистані Кемерон Мантер заявив у четвер, що Сполучені Штати незадоволені, що уряд Пакистану не підтвердив, що в Дейвіса дипломатичний статус. Мантер заявив, що Сполученні Штати дали ясно зрозуміти свою позицію в цій справі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG