Спеціальні потреби

Від вибуху в Пакистані загинула 21 людина


За повідомленням влади Пакистану, терорист-смертник скоїв напад на шиїтську мечеть на північному заході країни в результаті чого 21 особа загинула і понад 80 осіб отримало поранення.

У повідомленні зазначається, що вибух стався в місті Ганґу після п’ятничних молитов. Крім шиїтів, серед жертв – молільники зі сусідньої сунітської мечеті.

У Ганґу часто відбуваються насильницькі дії, скеровані проти шиїтів, які, за приблизними підрахунками, складають 20% населення Пакистану. Мусульманські бойовики-суніти вважають шиїтів єретиками.

Місто Ганґу розташоване поблизу племінного району Пакистану на кордоні з Афганістаном, де бойовики Талібану та аль-Кайди утримують свої опорні пункти.

Втім, у щорічному звіті правозахисної організації Вахта прав людини зазначається, що релігійних меншин у Пакистані, зокрема мусульман-шиітів, далі переслідують.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG