Спеціальні потреби

Вибухи в Пакистані спричинили смерть смерть понад 65 людей


Пакистанські офіційні особи повідомили, що в результаті двох вибухів перед будинком місцевих органів влади в північно-західному племінному районі, неподалік кордону з Афганістаном, загинуло понад 65 людей.

Поліція заявила, що нападник-смертник на мотоциклі підірвав вибухівку неподалік офісу в селищі Якка-Ганд, яке в племінному районі Мохманд, у той час, як представник уряду Расул Хан мав зустріч з місцевим комітетом з питань миру. Державний службовець не отримав поранень. Дещо пізніше стався вибух замінованого автомобіля.

Проте надходять суперечливі повідомлення з місця інциденту. Вони стосуються кількості вибухів.

У результаті ранкового інциденту поранення отримало понад 112 людей. Вибух стався в час, коли неподалік працівники розподіляли серед потребуючих крісла на колесах та іншу допомогу. Офіційні особи кажуть, що серед убитих є жінки і діти.

Вибух повністю знищив приблизно 70 крамниць, і рятівники шукають серед розвалин можливо більшої кількості жертв. Офіційні особи кажуть, що була пошкоджена місцева в’язниця, в результаті чого з неї втекло 28 в’язнів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG