Спеціальні потреби

Пакистан депортуватиме удів Осами бін Ладена


Пакистанська влада нищить останній будинок, у якому перебував Осама бін Ладен з родиною
Пакистанська влада нищить останній будинок, у якому перебував Осама бін Ладен з родиною

У Пакистані суд видав вирок у справі трьох удів лідера угруповання аль-Кайда Осами бін Ладена і двох його доньок. Їх судили за звинуваченням у незаконному перебуванні в країні. Після 45 днів перебування під арештом – їх буде депортовано з Пакистану.

Адвокат п’ятьох жінок заявив, що кожна підсудна заплатила штраф сумою в 110 доларів і судові витрати. Він також сказав, що міністру внутрішніх справ Пакистану було доручено зайнятися тим, щоб після того жінок депортовано. Адвокат додав, що жінки в доброму стані здоров’я.

Вдови – одна саудівка і дві єменки – перебували під арештом з часу американського рейду другого травня минулого року на будинок бін-Ладена у місті Абботтабад рейд, під час якого його було вбито.

Удів бін Ладена офіційно заарештовано третього березня. До вироку їм враховується час, які вони перебули під арештом. Таким часом їх вирок буде скорочено до двох тижнів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG