Спеціальні потреби

Пакистан бойкотуватиме конференцію з питань Афганістану


Після удару сил НАТО на афгансько-пакистанському кордоні
Після удару сил НАТО на афгансько-пакистанському кордоні

Пакистан вирішив бойкотувати міжнародну конференцію з питань Афганістану, щоб таким чином запротестувати проти повітряних ударів НАТО, в результаті яких минулого тижня в районі афгансько-пакистанського кордону загинули 24 пакистанські військовослужбовці.

Офіційні особи кажуть, що кабінет прем’єр-міністра Юсуфа Рази Гілані у вівторок на нараді в Лахорі вирішив бойкотувати конференцію. Конференція має відбутися в Бонні, в Німеччині, в понеділок наступного тижня. Американські та афганські офіційні особи закликали Пакистан взяти участь у конференції, метою якої є опрацювати стратегію стабілізації сусіднього Афганістану після виведення звідти американських військ.

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США Мартин Демпсі заявив у понеділок, що самозрозуміло, що Пакистан розлючений з приводу повітряних ударів проти кількох пакистанських прикордонних постів в суботу, але він відмовився вибачитися, посилаючись на потребу проведення розслідування.

В інтерв’ю британській телевізійній мережі ITV генерал Демпсі заявив, що Ісламабад має «причину бути розлюченим», що пакистанські солдати загинули від «зброї партнера». Промовляючи під час відвідин Лондона, генерал Демпсі закликав до терпеливості для того, щоб «довідатися, що сталося».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG