Спеціальні потреби

У Пакистані загинув екстреміст мережі Гаккані


Американський безпілотний літак у Пакистані
Американський безпілотний літак у Пакистані

Службовці пакистанської розвідки повідомили, що в результаті ракетного удару з американського безпілотного літака в північно-західному районі Пакистану загинув високопоставлений член екстремістської мережі Гаккані.

Атака сталася в четвер у Північному Вазиристані. Згідно з повідомленням, загинув Джаліль Гаккані, який був координатором матеріально-технічного забезпечення мережі, що втримує зв’язки з аль-Кайдою. Загинуло також щонайменше троє інших екстремістів. Атака сталася неподалік головного міста району Міран-Шах.

Офіційні особи кажуть, що Джаліль мав тісні зв’язки із Сіраджуддіном Гаккані, лідером екстремістської мережі, яка, згідно з повідомленнями, базована в Північному Вазиристані.

Через кілька годин після першої атаки пакистанські офіційні особи повідомили, що ракета з другого безпілотного літака вбила щонайменше шістьох екстремістів у племінному районі Південний Вазиристан, що неподалік кордону з Афганістаном.

Ці атаки сталися в час, коли спеціальний представник США до Пакистану і Афганістану Марк Ґроссман мав розмови з пакистанськими офіційними особами в Ісламабаді.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG