Спеціальні потреби

Пакистан відмовляється від цензури SМS-повідомлень


Пакистан відмовляється від цензури SМS-повідомлень
Пакистан відмовляється від цензури SМS-повідомлень


Пакистанська влада заперечує, що вона наказала операторам мобільного зв’язку в країні блокувати сотні слів, які вони вважають непристойними, що передаються користувачами мобільних телефонів шляхом текстових повідомлень.

Тим не менш пакистанська правозахисна організація «Слова для всіх» планує подати на уряд до суду, посилаючись на лист Телекомунікаційного агентства Пакистану, що потрапив їм до рук. У цьому листі, підписаному керівником агентства, провайдери мобільного зв’язку зобов’язуються блокувати текстові повідомлення, які містять одно чи кілька з понад 1600 слів англійської та мови Урду, які уряд вважає непристойними. До цього списку входять таки слова як «секс», «презерватив», «оголений» та навіть «Ісус Христос», «депозит» та «п’яний».

Після того як цей лист через соціальні мережі став відомий широкій громадськості, він став популярним предметом для висміювання звичайними пакистанцями. Тепер уряд намагається применшити значення цього списку, говорячи що це була лише пропозиція для розгляду можливості фільтрування повідомлень та у фінальному варіанті, якщо такий з’явиться, у списку буде набагато менше слів.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG