Спеціальні потреби

Коаліційні сили знешкодили 38 бойовиків у Пакистані


Коаліційні сили знешкодили 38 бойовиків у Пакистані
Коаліційні сили знешкодили 38 бойовиків у Пакистані

Представники пакистанської розвідки повідомляють, що ракетні удари американських збройних сил знешкодили щонайменше 38 бойовиків у північно-західному регіоні вздовж афганського кордону.

За повідомленнями офіційних осіб, чотири ракети вразили область Датта-Хель у Північному Вазиристані у четвер. Ця місцевість є оплотом талібів, які часто перетинають афганський кордон і здійснюють напади на коаліційні сили.

Ракетний обстріл регіону у четвер був сьомим за цей тиждень і виявився найбільш смертоносним. США рідко визнають проведення таких обстрілів у провінції, однак експерти кажуть, що це звичайна тактика, яка відбувається за попередньою згодою Ісламабаду. Пакистан публічно засуджує удари як посягання на суверенітет країни.

У четвер також загинуло щонайменше троє пакистанських солдатів внаслідок вибуху придорожньої бомби у південно-західній провінції Пакистану Белуджистан.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG