Спеціальні потреби

Афганські бойовики скоїли напад на пакистанське селище, вбиваючи 5 осіб


Афганські бойовики скоїли напад на пакистанське селище, вбиваючи 5 осіб
Афганські бойовики скоїли напад на пакистанське селище, вбиваючи 5 осіб

Понад 250 афганських бойовиків перейшли кордон з Пакистаном та здійснили напад на селище Баджаур, розташоване у північно-західному районі країни. В ході нападу була використана автоматична зброя та гранати. Пакистанські сили безпеки та члени місцевого племені відповіли на напад вогнем. Бій тривав кілька годин.

Офіційні особи Пакистану та місцеві жителі кажуть, що від рук нападників загинуло щонайменше п’ять цивільних осіб, серед яких дві жінки. Ще троє жінок були поранені.

Пакистанські сили безпеки також твердять, що афганські бойовики викрали кількох місцевих жителів.

Раніше цього місяця, афганські бойовики увійшли на територію пакистанського району Дір. Бої тривали два дні. 27 військових і 35 бойовиків було вбито. Відповідальність за напад взяло на себе пакистанське відділення Талібану.

Пакистанська влада нарікає, що уряд Афганістану та сили НАТО не роблять достатньо для того, щоб припинити кровопролиття на кордоні між Афганістаном та Пакистаном.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG