Спеціальні потреби

Пакистан та США проведуть спільні операції проти терористів


Пакистанський солдат у неспокійному прикордонному районі, який є опорним пунктом терористів
Пакистанський солдат у неспокійному прикордонному районі, який є опорним пунктом терористів

Міністр закордонних справ Пакистану заявив, що команди Пакистану та США проведуть спільні військові операції та ділітимуться розвідувальною інформацією в боротьбі проти екстремістів.
Ця заява є свідченням налагодження відносин між двома країнами після проведення секретної операції США, в результаті якої було знищено лідера аль-Кайди Осаму бін Ладена.

Пакистанські лідери були розлючені тим, що ця операція була проведена американськими морськими піхотинцями на території Пакистану без відома останнього. Деякі офіційні особи США, зі свого боку, вказують владі Пакистану на те, що терорист номер один перебував на території їх країни кілька років.

Минулого тижня державний секретар США Гілларі Клінтон здійснила несподіваний візит до Пакистану та зустрілася з цивільними та військовими лідерами країнами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG