Спеціальні потреби

Лідери політичних партій Пакистану зустрічаються в Ісламабаді


Лідери політичних партій Пакистану зустрічаються в Ісламабаді
Лідери політичних партій Пакистану зустрічаються в Ісламабаді

На своїй зустрічі в Ісламабаді партійні лідери обговорюють висунуті США проти пакистанського уряду звинувачення у підтримці зв’язків з терористичною мережею «Гаккані», яку пов’язують з аль-Кайдою.

Втім державний секретар США Гілларі Клінтон сказала, що США розглядають можливість внесення мережі «Гаккані» у список терористичних організацій.

Зустріч партійних лідерів скликав прем’єр-міністр Пакистану Юсуф Раза Ґілані. У ній беруть участь 58 лідерів політичних, релігійних та націоналістичних партій, як також міністр закордонних справ Пакистану Гіна Раббані Хар.

Відкриваючи засідання Ґілані заявив, що США мусять припинити покладання відповідальності на Пакистан за регіональну нестабільність.

Минулого тижня, голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірал Майкл Маллен звинуватив мережу «Гаккані» у здійсненні нападів на об’єкти США в Афганістані. Він також сказав, що пакистанські спецслужби (ISI) підтримують контакти із «Гаккані». Влада Пакистану ці звинувачення спростовує.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG