Спеціальні потреби

Армія Пакистану виключає можливість військового перевороту


Прем’єр-міністр Пакистану Юсуф Раза Гілані
Прем’єр-міністр Пакистану Юсуф Раза Гілані

Начальник штабу армії Пакистану спростував повідомлення про те, що військові сили мають намір усунути від влади цивільний уряд країни.

У п’ятницю, генерал Ашфак Парвез Каяні сказав, що припущення щодо можливості вчинення будь-якого військового перевороту є «обманливими» і використовуються для відвернення уваги від «реальних проблем». Каяні заявив, що армія далі підтримуватиме демократичний процес у Пакистані.

У четвер, прем’єр-міністр Пакистану Юсуф Раза Гілані заявив, що «змовники» намагаються підважити його уряд, який піддають критиці з приводу таємного меморандуму-звернення до США з проханням про допомогу у запобіганні можливого військового путчу.

Меморандум, ніби, відправила у травні особа в канцелярії президента Асіфа Алі Зардарі. У ньому міститься звернення до США з проханням про надання військової допомоги в разі державного перевороту, до якого можуть вдатися впливові в країні військові та розвідка після таємної операції спецназів США, в якій було ліквідовано Осаму бін Ладена на пакистанській території.

XS
SM
MD
LG