Спеціальні потреби

Талібан твердить, що контролює діяльність мережі «Гаккані»


Талібан твердить, що контролює діяльність мережі «Гаккані»
Талібан твердить, що контролює діяльність мережі «Гаккані»

Угруповання Талібан твердить, що воно, не Пакистан, контролює діяльність мережі «Гаккані», на яку США покладають відповідальність за численні атаки на американські об’єкти, і яку вони пов’язують з розвідувальною службою Пакистану ISI.

У заяві, оприлюдненій на сайті Талібану, угруповання стверджує, що не має жодних зв’язків між мережею «Гаккані» та пакистанськими спецслужбами.

У заяві також зазначається, що спроби пов’язати засновника мережі Джалалуддіна Гаккані з пакистанським урядом спрямовані на «заплямлення репутації наших провідних фігур», пов’язуючих їх з іноземними розвідувальними агентствами.

Минулого тижня, голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірал Майкл Маллен заявив, що мережа «Гаккані» діє як «справжня рука» пакистанської розвідки. Він поклав на її бойовиків відповідальність за атаку цього місяця на посольство США у Кабулі, як також на штаб-квартиру сил НАТО в Афганістані.

Пакистан відкидає всі звинувачення.

Вашингтон закликає Пакистан вдатися до військових дій проти «Гаккані».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG