Спеціальні потреби

Внаслідок терактів у Пакистані загинули 24 особи


Самогубні вибухи у Кветті
Самогубні вибухи у Кветті

Пакистанські таліби взяли на себе відповідальність за два напади, скоєні у середу у Кветті бомбістами-смертниками у відплату за нещодвній арешт одного з лідерів аль-Кайди. Внаслідок вибухів загинули щонайменше 24 особи.

За повідомленнями поліції, смертники здійснили напад на резиденцію заступника голови напіввійськового формування провінції Балуджистан «Прикордонний корпус». Один з нападників висадив у повітря свою заміновану автомашину біля дому Фаруха Шехзада, інший бомбіст штурмував резиденцію чиновника, і підірвав себе.

Внаслідок атаки понад 80 осіб отримали поранення.

Пакистанські напіввійськові сили відіграють активну роль у боротьбі з пакистанськими талібами на північному заході країни.

Цього тижня, сили «Прикордонного корпусу» були причетними до арешту у Кветті чільного лідера аль-Кайди Юніса аль-Маурітані та двох інших аль-кайдівців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG