Спеціальні потреби

Пакистан закликав афганський Талібан до участі в мирних переговорах


Прем’єр-міністр Пакистану Юсуф Реза Гілані

Пакистан закликав лідерів афганського Талібану до участі в мирних переговорах з урядом Афганістану з метою покладення краю 10-річному конфлікту.

Прем’єр-міністр Юсуф Раза Гілані закликав у п’ятницю керівництво Талібану та інші афганські повстанські угруповання, включно з Гезб-і-Ісламі, «взяти участь у міжафганському процесі національного примирення та миру».

На початку цього тижня президент Афганістану Гамід Карзай знову запросив керівництво Талібану до прямих переговорів з його урядом і заявив, що підтримка мирного процесу з боку Пакистану буде «вирішальною для його успіху».

Представники Талібану, згідно з повідомленнями, розпочали попередні розмови з американськими офіційними особами у Катарі, але це угруповання повторно відмовилось вести переговори з афганським урядом.

Афганські офіційні особи попросили надати їм доступ до високопоставлених лідерів Талібану, які, як вважається, базовані в Пакистані. Ісламабад має тісні, історичні зв’язки з Талібаном, але заперечує, що це афганське повстанське угруповання базоване в Пакистані.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG