Спеціальні потреби

Більшість американців вважають, що США на хибному шляху - опитування


На фото: підготовка до інавгурації Джо Байдена
На фото: підготовка до інавгурації Джо Байдена

Більша частина американців вважає, що країна знаходиться на хибному шляху та песимістично налаштовані щодо її майбутнього. На це вказують результати опитування проведеного американським каналом NBC News напердодні інавгурації Джо Байдена.

"Нове опитування NBC вказує, що виборці у США мають менше надії та оптимізму щодо майбутнього країни, ніж будь-коли раніше в історії цього опитування", - пише про результати опитування політичний редактор NBC Ноа Пранський.

Як відзначають NBC News, 73% американців вважають, що країна рухається у хибному напрямку, і стільки ж кажуть, що у наступні 4 роки країна залишиться розділеною.

Окрім того 53% проти 44% відсотків опитаних кажуть, що песимістично налаштовані з приводу майбутнього країни.

При цьому опитування вказує, що 60% виборців схвально оцінюють задекларовані дії Байдена на час перехідного періоду та його готовність до президентства. 32% оцінюють їх негативно.

Своє опитування щодо настроїв американців опублікувала і дослідницька компанія Rassmussen Reports, яку часто цитує президент США Дональд Трамп. Опитування Rassmussen Reports вказує, що американці песимістично налаштовані з приводу відносин між різними соціальними групами.

При цьому компанія відзначає, що 51% імовірних виборців у США позитивно оцінюють роботу президента США Дональда Трампа.

Дивіться також: Який портал допомагає іноземцям дізнатися про українську історію та культуру

XS
SM
MD
LG