Спеціальні потреби

Юрій Луценко вже тиждень голодує


Юрій Луценко вже тиждень голодує
Юрій Луценко вже тиждень голодує

Екс-міністр розпочав голодування після того, як апеляційний суд продовжив його арешт ще на місяць. Про те, що політик голодує в СІЗО вже тиждень, стверджує його дружина Ірина Луценко та його рідні.

Адвокати екс-міністра разом із Іриною Луценко подали заяву до генерального прокурора України Віктора Пшонки. В документі зазначається, що триває вже сьомий день голодування Юрія Луценка.

«Те, що людина пішла на такий крайній крок, як оголошення голодування, завдає шкоди своєму здоров'ю, намагаючись звернути увагу на те беззаконня, яке зараз твориться, зокрема, у його справі, на абсолютно безглузде утримання його під вартою за абсолютно надуманим звинуваченням. Ми, як його захист, перш за все готові піти на будь-які компроміси ... підписати будь-які документи, аби це припинилося», - зазначив адвокат Ігор Фомін.


Юристи зазначили, що готові задля звільнення Юрія Луценка відмовитися від ознайомлення з матеріалами цієї кримінальної справи, або навіть не отримувати їх взагалі.

Заяву адвокати вже подали до Генпрокуратури, і просять розглянути її до 30 квітня, оскільки подальші вихідні можуть серйозно вплинути на стан здоров’я Луценка, який не має наміру припиняти голодування.

Голодування Юрія Луценка поставили під питання журналісти газети «Сегодня», які через свої джерела дізналися, що політик їсть, як і інші заарештовані, а також отримує передачі. Ірина Луценко цю інформацію спростувала.

«Спекулювати на здоров’ї людини, знаючи, що ця людина відповідає за свої слова, я вважаю підлістю», - прокоментувала статтю «Сегодня» дружина заарештованого політика.

«Голі твердження газети про те, що Луценко «голодує із рибою і борщем», не мають жодних фактів», – сказала Ірина Луценко. Також вона повідомила про те, що сьогодні до керівництва СІЗО були викликані сокамерники її чоловіка, які підписали протокол про те, що «Луценко дійсно голодує: він п’є воду, чай і каву з цукром».

XS
SM
MD
LG