Спеціальні потреби

Обама помилився в прогнозах щодо зростання економіки США


Обама помилився в прогнозах щодо зростання економіки США
Обама помилився в прогнозах щодо зростання економіки США

Білий дім оприлюднив нові дані, які свідчать, що економіка США цього року зросте на приблизно 1,6%, а рівень безробіття наступного року не зміниться і залишиться на рівні 9,1%.

Прогнози зростання економіки зменшено у порівнянні з тим цифри, які адміністрація Обами оприлюднювала у січні.

Доповідь служби управління та бюджету Білого Дому з’явилась за тиждень до запланованої промови Обами перед Конгресом США. Президент має представити свій план щодо створення нових робочих місць та відновлення економіки. Речник Білого дому Джей Карні заявив, що президент запропонує негайні кроки для зменшення рівня безробіття в країні.

Тим часом Білий дім повідомив, що дефіцит федерального бюджету наступного року складе 1,3 трильйони доларів. Це на 20% менше ніж 1,6 трильйони, які прогнозувались в січні. Причина зменшення дефіциту – підвищення податків на прибуток та зменшення витратної частини бюджету.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG