Спеціальні потреби

Глава місії США в ОБСЄ закликав Росію не перешкоджати роботі спостерігачів


Росія перешкоджає роботі ОБСЄ в Україні і не пускає спостерігачів у Крим – заявив очільник місії США при ОБСЄ Джеймс Ґілмор ІІІ, виступаючи на засіданні організації у Відні 6 лютого.

«Росія гальмує роботу Спеціальної моніторингової місії, відмовляючи в доступі до Криму і обмежуючи рух спостерігачів у зоні роботи місії.

Вкрай важливо, щоб Росія та її маріонетки припинили свою тактику затримування в Тристоронній контактній групі

Він закликав Росію вплинути на бойовиків на сході України, і «припинити перешкоджання роботі спостерігачів місії».

«Це дозволило б Росії виконати зобов’язання, які вона взяла на себе у Мінських угодах, і які ще раз повторила на саміті Нормандської четвірки у грудні», - заявив представник місії США при ОБСЄ.

«Вкрай важливо, щоб Росія та її маріонетки припинили свою тактику затримування в Тристоронній контактній групі. Не слід забувати, що Росія та її маріонетки захопили Донецький аеропорт, Дебальцеве та інші стратегічні місця вже після підписання Мінського протоколу 5 вересня 2014 року та Меморандуму про взаєморозуміння щодо створення зон безпеки від 19 вересня 2014 року», - додав Ґілмор.

«Це сумно і прикро, що російський народ підтримує і прощає цей акт агресії проти сусідньої держави», - очільник місії США при ОБСЄ.

Дивіться також: День вердикту: чим завершується процес імпічменту, оголошеного Дональду Трампу?

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG