Спеціальні потреби

США оголосили обов'язкове носіння масок в усіх видах транспорту, вокзалах та аеропортах з 1 лютого


Центри з контролю та профілактики захворювань США оголосили про обов'язкове носіння захисних масок в усіх видах громадського транспорту. Про відповідне рішення у рамках боротьби із поширенням коронавірусу оголосили у п'ятницю, 29 січня.

Розпорядження набуває чинності з понеділка, 1 лютого. Люди будуть зобов'язані носити маску "під час посадки, висадки та під час подорожі у будь-якому транспортному засобі до Сполучених Штатів або в межах країни”, а також “у будь-якому транспортному вузлі, що забезпечує перевезення в межах США”.

У розпорядженні йдеться: "Обов'язкове носіння масок у наших транспортних системах захистить американців і надасть впевненість, що ми можемо знову подорожувати безпечно навіть під час цієї пандемії”.

Директорка Центрів з контролю та профілактики захворювань США Рошель Валенські у пятницю також продовжила дію наказу, дія якого спливала цієї неділі, який забороняє виселення людей із помешкання за несплату оренди чи кредитних платежів.

У заяві директорки Рошель йдеться: “Пандемія Ковід-19 несе історичну загрозу здоров'ю нашої нації. Попри надзвичайні зусилля із пом'якшення наслідків, Ковід-19 продовжує поширюватися по Америці із хвилюючою швидкістю. Ця пандемія також загострила основні проблеми ненадійної житлової ситуації для багатьох американців. Тримати людей в помешканнях та подалі від місць скупчення людей, як то притулки, є ключовим кроком на шляху до зупинки поширення COVID-19”.

За даними Центру із дослідження коронавірусу при Університеті Джона Гопкінса у світі нині зареєстровано понад 102 мільйона випадків захворювання на Ковід-19.

США лишається країною із найбільшою кількістю позитивних випадків зараження коронавірусом - 25,9 мільйонів людей. Наступною є Індія - 10.7 мільйонів випадків, Бразилія перебуває на третьому місці - 9.1 мільйон випадків хвороби.

Дивіться також: Компанія “Дженерал Моторс” заявила, що до 2035 року перейде на продаж суто електромобілів

XS
SM
MD
LG