Спеціальні потреби

Обама хоче зменшити витрати на оборону і скасувати податкові пільги для багатих


Барак Обама пояснює недоліки чинного бюджету

Після явної бюджетної кризи у США, яка завершилась ухваленням компромісного бюджету на 2011-ий рік, президент США Барак Обама у середу виступив із спеціальною промовою, у якій виклав бачення його адміністрації шляхів зменшення бюджетного дефіциту та державного боргу США.

Обама пообіцяв внести негайні корективи у поточний бюджет і скоротити певні статті витрат. Утім, він підкреслив, що економія державного бюджету не означає, що країна відмовиться від інвестицій в освіту, науку та розвиток інфраструктури. Президент США також запропонував зменшити витрати на оборону. Це означатиме фундаментальний перегляд ролі США у світі, включно з участю у міжнародних конфліктах.

Ще одним необхідним кроком має стати зменшення бюджетних витрат на охорону здоров’я, шляхом зменшення вартості самих медичних послуг. Утім, президент підкреслив, що система медичного страхування та захисту незаможних верств населення та людей похилого віку мусить бути збереженою.

Обама також висловився за відміну податкових пільг для найбагатших верств населення і перегляду індивідуального та корпоративного податкових кодексів.

XS
SM
MD
LG