Спеціальні потреби

Мішель Обама розпочала агітаційну кампанію за демократів


За три тижні до виборів у Конгрес США, Демократична партія пустила у хід, як вважається, свою найсильнішу зброю у протистоянні з республіканцями. Перша леді – Мішель Обама вперше за два роки активно включилася в агітаційну кампанію. Вона залишається суперпопулярною в країні особистістю, попри стрімке падіння рейтингів свого чоловіка. У своїх промовах Мішель Обама підкреслює свою роль дружини та матері:

«Коли я думаю про ті проблеми, які постали перед нацією, я думаю про те, яким ми залишимо світ для всіх наших дітей».

У своїх промовах вона кожного разу згадує про роль мами та батьків загалом:

«Мої діти – це мій всесвіт і все, що я роблю – це заради них, тому сьогодні я тут».

Ця тактика виявилася дуже ефективною. Сьогодні рейтинг першої леді – 68%, президента – 50%. Тому протягом трьох тижнів Мішель Обама виступатиме на підтримку кандидатів від демократів у восьми штатах, де їх партії загрожує поразка. Квитки на події, де виступатиме перша леді коштують від 250 доларів до 30 тисяч доларів. І це дорожче, ніж ціни президента.

Сенатор Рас Файнголд – один з кандидатів, який може втратити крісло на користь республіканціву штаті Вісконсин. Раніше на початку осені, побоюючись негативних наслідків для своєї кампанії, він відмовився від публічних виступів з президентом. Втім, не з першою леді. І мішель Обама робить все можливе, аби схилити виборців на бік Файнголда:

«Мій чоловік не може зробити все сам. Він потребує допомоги таких лідерів, як Рас. Ми зайшли занадто далеко, щоб зупинитись зараз на шляху втілення у життя американської мрії, яку ціную я, мій чоловік та Рас. Ми вже зробили великий поступ».

А попереду у першої леді Колорадо та Нью-Йорк.

XS
SM
MD
LG