Спеціальні потреби

Україна в щотижневому зверненні президента Обами до американців


Президент США Барак Обама
Президент США Барак Обама

«Американське лідерство є однією з констант у нестабільному світі», - заявив президент США Барак Обама в оприлюдненому в суботу щотижневому зверненні до американського народу.

Сполучені Штати, як і раніше, є силою, що стабілізує ситуацію у світі. Обама відзначив, що Сполучені Штати мобілізовані на розв’язання найбільш нагальних світових проблем. Він підкреслив провідну роль Америки в мобілізації світової спільноти і здійсненні міжнародної кампанію з метою «порушити життєздатність і зрештою знищити» радикальне угруповання «ІДІЛ».

Американський лідер також нагадав про роль США в об’єднанні глобальних зусиль із приборкання «російської агресії в Україні». Разом з нашими союзниками, сказав президент Обама, ми підтримуватимемо народ України в розвитку демократії та економіки їх країни. «Цього тижня, я закликав навіть більшу кількість країн світу стати разом з США на правильний бік історії».

Обама вказав і на дії США щодо стримування та боротьби з епідемією Еболи в Західній Африці та зростаючою загрозою кліматичних змін,

Американський президент сказав, що люди всього світу чекають від США лідерства. «Ми приймаємо цю відповідальність і ми готові вдатися до всіх необхідних заходів для збереження миру для наступних поколінь», – наголосив Барак Обама в щотижневому зверненні до американського народу.

Дивіться також: Україна стала центральною темою промови Обами

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG