Спеціальні потреби

Обама отримав 169 395 запитань від користувачів Twitter


Головною темою заходу стали економіка та ринок праці США.
Головною темою заходу стали економіка та ринок праці США.

В середу в ході традиційного спілкування з громадськістю президент США Барака Обама вперше приймав запитання від американців за допомогою соціальної мережі Twitter.

Спілкування було присвячено питанням створення робочих місць в країні та стану економіки США.

За повідомленнями представників Білого Дому, Барак Обама має намір використовувати нові медіа для того щоб спілкуватись з американцями безпосередньо, оминаючи традиційні ЗМІ.

Обама, який прагне переобрання на виборах президента США у 2012-му році, розглядає технічно просунуту частину американського суспільства, як своїх потенційних виборців.

Обама відповів на найхарактерніші запитання із тисяч, що надійшли в ході заходу. Всього було зафіксовано 169 395 питань до президента США з характерним тегом #AskObama. Найпопулярнішими темами запитань були: робота (23%) бюджет (18%), податки (18%), та освіта (11%).

В ході заходу, що тривав одну годину Обама, зокрема, визнав необхідність реформування візової системи США.

Президент США заявив, що уряд спільно з представниками бізнесу та іншими сторонами працюватиме для того щоб змінити процес надання американських віз та провести імміграційну реформу. За словами Обами, США не повинні надавати людям освіту, а потім виштовхувати їх з країни, тим самим посилюючи інші економіки.

Обама також відповів на запитання з приводу пріоритетності технологій та виробництва для відновлення економіки. За його словами, обидва напрямки є однаково пріоритетними, оскільки розвиток технології забезпечує інновації, а виробництво їх втілює в життя. На думку Обами, відповідна освіта та інвестиції необхідні в обох напрямках.

На запитання про розвиток вищої освіти президент США висловився в тому дусі, що держава реформувала студентські позички з тим щоб надалі надавати допомогу студентам, а не банкам. Президент США заявив, що кожна державна інвестиція в освіту багаторазово себе окупила, а освіта і надалі буде лишатиметься пріоритетом для уряду.

Обама також сказав, що рівень податків у США нині нижчий ніж за президентства його попередника. Обама дав зрозуміти, що на його думку, незначне підвищення податків для багатшої частини американців не зашкодить економіці.

«Слідом за піднесенням 90-х, слідував спах в 2000-х. Ми вже проходили цим шяхом», - повідомляє Twitter Білого Будинку.

У своїх відповідях на сайті Twitter Обама також зазначив, що деякі державні програми підтримки малозабезпечених виявились недосконалими, проти не вони є джерелом державного боргу. Людям, які потерпають від бідності все ще необхідна допомога. На думку президента США,найкращим виходом було би дати їм можливість заробляти на життя самим.

Сайт Twitter дозволяє користувачам використовувати повідомлення не більші за 140 знаків. Офіційні відповіді Обами, також було скорочено до цього ліміту.

З відповідями Барака Обами на запитання американців ви можете ознайомитись на офіційному Twitter-і Білого Дому.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG