Спеціальні потреби

У травні президент Обама відвідає Польщу


Зустріч президентів Обами і Коморовського в Білому домі
Зустріч президентів Обами і Коморовського в Білому домі

У рамках турне європейськими країнами, у травні цього року президент Барак Обама відвідає також Польщу. Білий дім повідомив, що, президентська подорож, від 23 до 28 травня, передбачає також відвідини Ірландії, Великобританії і Франції.

Президент Обама планував відвідати Польщу торік для участі в похороні польського президента Леха Качинського та його дружини, які були серед 96 осіб, що загинули в катастрофі літака в Росії. Проте подорож була скасована з уваги на небезпеку, яку створила хмара попелу над більшістю Європи після вибуху вулкана в Ісландії.

Представники Білого дому заявили, що відвідини Польщі будуть відповіддю на візит до Вашингтона президента Польщі Броніслава Коморовського у грудні минулого року. Обама матиме також зустріч з прем’єр-міністром Дональдом Туском.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG