Спеціальні потреби

Майже 20% американців вважають, що Обама – мусульманин


Результати нового опитування громадської думки вказують на те, що 18 відсотків американців вважають, що президент Барак Обама – мусульманин. Кількість американців, які так думають, збільшилася за останній рік, хоча існують явні ознаки того, що Обама є практикуючим християнином і зробив кілька прилюдних заяв про свою віру.

Оприлюднені в четвер результати опитування, проведені Дослідним центром П’ю (Pew), вказують, що лише 34 відсотки людей вірять, що він християнин. А значно більша кількість каже, що вони не впевнені, якої релігії дотримується Обама.

Результати опитування також вказують, що ті, хто більшість тих, хто вважає, що він мусульманин, не вдоволені його роботою як президент.

Віросповідання Обами вже довгий час є темою інтриг в Інтернеті. Під час президентської виборчої кампанії його супротивники неодноразово пов`язували його з ісламом через його друге ім`я Хуссейн.

Останнє опитування громадської думки проведено ще перед тим, як Обама виступив на захист прав мусульман побудувати мечеть і культурний центр в Нью-Йорку неподалік місця, де стояли вежі-близнюки Світового торговельного центру, знищені в результаті терористичних атак 11 вересня 2001 року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG