Спеціальні потреби

Обама закликав Ізраїль продовжити мораторій щодо поселень


Президент Обама заявив, що він закликав прем’єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу до продовження часткового мораторію на будівництво єврейських поселень. Це велика перешкода в мирних переговорах між Ізраїлем і палестинцями.

На прес-конференції у п’ятницю президент заявив, що він сказав прем’єр-міністрові, що має сенс продовжити 10-місячне замороження на поселення, тому що переговори просуваються конструктивним шляхом. Замороження на будівництво поселень закінчується 26 вересня.

Пан Обама також сказав палестинському лідерові Махмуду Аббасу, що він мусить дати ясно зрозуміти, що він серйозно ставиться до мирних переговорів, щоб Нетаньягу було легше продовжити мораторій.

Обидва лідери мали зустріч з Обамою у Вашингтоні для відновлення мирних переговорів після майже дворічної перерви. Державний секретар Гілларі Клінтон приєднається до Нетаньягу і Аббаса під час другого раунду переговорів, який розпочнеться 14 вересня в Єгипті.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG